Jowi op No-land dit weekend!



Wie mij in het wild wil zien schrijven: aanstaand weekend zit ik zowel zaterdag 20 oktober als zondag 21 oktober van 12 tot 4 in No-Land van Patricia de Ruijter.
No-land? Jawel. Onderdeel van de Kunststad op de NDSM werf in Amsterdam. Op de NDSM site kun je ook lezen hoe je er moet komen.
Er is ongelooflijk veel te doen zegt althans hun krantje. Komt allen!

NDSM-werf
kinetisch noord
Neveritaweg 15
Amsterdam

No -land is van iedereen. Er bestaat geen religie, geen drukte, geen overdaad aan informatie. No-Land is ruimte die net opnieuw begonnen is en die nooit af zal komen. Een ruimte die iedere keer opnieuw ingevuld kan worden maar waar zich wel sporen van een verleden bevinden.

De basis van deze plek bestaat uit levensgrote lichtbakken met foto’s. Je kan er rondlopen, dingen aanraken. Zelf een bericht achterlaten voor de toevallige voorbijganger die nog komen gaat.

  1. Roerganger op 16 10 07 - 16:39

    Ah, je gaat de ruimte vullen met pen en pukkel! ;-)

  2. Plien op 20 10 07 - 22:25

    hoe was je eerste wilde dag? Al woeste no-landers gespot?

Om geautomatiseerde spam in reacties te voorkomen, moet je deze simpele vraag beantwoorden. Excuses voor het ongemak
 

Zoeken

Doorklikken

Eerder (Schrijverscollectief …)
Home
Later (Kus van je zus genomi…)

Laatste reacties

  • inge: ik lees tussen deze regels door al een heel verhaal…
  • Venus: Ohwjaaah, herinneringen, dat zijn rare dingen, heel…
  • inge: de kleine momenten, dat is wat je bijblijft. ik mer…
  • Anders: dat had ik even gemist, geloof ik... #andereboot
  • Anders: bij ons het geklots onder de overnaadse romp bij de…
  • inge: benieuwd naar dat verhaal.
  • Gerhard: Mooie naam.
  • inge: een verhaal dat zichzelf vertelt, is. een verhaal w…